HEMEN ARA.

  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

hp servis adana

HP SERVİS ADANA

Hp Servis Adana

HP SERVİS ADANA
hp notebook


Hp Servis Adana

Günümüzde artık teknolojik cihazların girmediği ev, kullanılmadığı iş yeri kalmadı. Artık herkes birçok işini bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar, tabletler ve akıllı telefonlar sayesinde gerçekleştiriyor. Bu cihazlar her zaman ilk günkü gibi arızasız durmayabiliyor. Zaman zaman haliyle bazı teknik sorunlarla karşılaşılabiliyor. Bazı sorunlar kullanıcı tarafından çözülebilirken bazı sorunlarda teknik bilgisi daha yüksek olan kişilerden destek alınması gerekebiliyor. Bu teknolojik cihazların arızasında hp servis adana problemi uzman ve tecrübeli kadrosu ile kısa sürede çözümleyerek sizlerin zaman ve para kaybınızı önlüyor.

Teknolojik cihazlar ne kadar özenli kullansanız da arıza yapma ihtimali olan cihazlardır. Ancak dikkat edilecek bazı noktalar sayesinde bu cihazların arızalanma olasılığını azaltmak sizlerin elinizde. Peki bu dikkat edilmesi gereken noktalar neler?

Fan ve Soğutucular

Cihazınızın fan ve soğutucularını ortalama 6 ayda bir mutlaka temizletin. Fan ve soğutucular cihazının anakart, harddisk gibi önemli parçalarının aşırı ısınarak arızalanmasını engellemektedir.

Şarjda Kullanım

Cihazı devamlı şarjda kullanmak hem pil ömrünüzü azaltır hem de cihazınıza zarar verir.

Cihazınızın Temizliği

Cihazınızın temizliğini asla sıvı temizleyicilerle gerçekleştirmeyin. Sıvı temizleyiciler en başta cihazınızın ekranı olmak üzere birçok aksamına zarar verebilir.

Sıvı Teması

Cihazınızın üzerine bir sıvı döküldüğünde hemen ters çevirerek batarya ve şarj cihazınızı çıkarın. Cihazınızı kurutma makineleri ile kurutmaya çalışmayın. Bir uzmana götürerek hp servis adana yardımıyla temizliğini yaptırın.

Cihazın Taşınması

Cihazınızın taşınması esnasında kapalı olduğundan emin olun. Çalışır vaziyette taşınan cihazlar aşırı ısınmadan dolayı arızalanabilir. Cihazınızı taşırken çantada, cihazınızın yanına şarj cihazı, batarya gibi malzemeler koymayın. Bu malzemeler cihazınıza zarar verebilir.

Yumuşak Yüzeylerde Çalıştırmayın

Cihazınızı yastık, yatak gibi yumuşak yüzeylerde çalıştırmak havalandırma kanallarını tıkayacağından cihazınız hem aşırı bir şekilde ısınacak hem de cihazınızın içinin tozlanmasına neden olacaktır.

İşinin Uzmanı Kişilere Emanet Edin

Cihazınızın uzman olmayan kişiler tarafından tamir edilmesi daha ciddi sıkıntılar yaşamanıza sebep olabilir. hp servis adana uzman kadrosuyla cihazının onarımını garantili bir şekilde sağlamaktadır. Uzman olmayan kişilerde gerçekleştirilen tamiratlar hem zaman kaybına hem de maddi anlamda zararlara neden olacaktır. 

Profesyonel Servis Arayanlar İçin 

Adana bölgemizin kullanıcı portföyünü göz önüne alarak siz müşterilerimize sunduğumuz notebook  teknik servisimiz ile karşınızdayız. HP servis adana olarak HP marka notebooklarınızın her anlamdaki teknik sorunlarınıza çözüm sağlıyoruz. HP marka notebookların tüm serileri için tamir işlerinizi, parça değişimlerinizi, Adana HP servisimizden gerçekleştirebilirsiniz.

 Peki Adana notebook servisimiz bünyesinde sadece HP markalara mı hizmet vermekteyiz?  

Elbette HAYIR !

HP notebookların dışında yine Adana bölgemizin çok kullanılan notebook markalarından biri olan Hp marka notebooklar için de servis hizmetimiz bulunmaktadır. 

 Eğer elinizde notebook varsa ve notebook için teknik servis arıyorsanız doğru yerdesiniz! HP ve HP marka notebookların dışında tüm marka notebooklarımız için de teknik servis hizmeti veriyoruz.

Laptop bilgisayarlarının parça temini  konusunda sıkıntı  yaşayan müşterilerimiz için bağlantı kabloları, ekran kartları, optik mouse – klavye setleri ve RAM bellek ihtiyaçlarınızın da karşılanması için sizlere yardımcı olmaktayız. Ayrıca yardımcı yazılımlarınızın bilgisayarlarınıza yüklenmesi işlemlerinde de destek verme hizmetimiz vardır.

 A- Bilgisayarlara işletim sistemi yükleme (format atma)
hp format atma
B- Laptop şarj adaptör tamiri, bakımı, değişimi ve satış
 hp şarj aleti
C- Bilgisayar LCD ekran tamiri, bakımı, değişimi ve satışı
 hp lcd ve led ekran
D- Bilgisayar harddisk tamiri, bakımı, değişimi ve satışı
 hp notebook harddisk
E- Bilgisayar cdrom tamiri, bakımı, değişimi ve satışı
hp notebook cd rom
F- Bilgisayar klavye tamiri, bakımı, değişimi ve satışı
 hp notebook klavye
G- Bilgisayar ekran kartı tamiri, bakımı, değişimi ve satışı
 hp notebook ekran kartı
H- Bilgisayar ses kartı tamiri, bakımı, değişimi ve satışı
 hp notebook ses kartı
İ-   Bilgisayar batarya tamiri, bakımı, değişimi ve satışı
 hp notebook batarya
J-  Bilgisayar kamera tamiri, bakımı, değişimi ve satışı
 hp notebook kamera
K- Bilgisayar haporler tamiri, değişimi ve satışı
 hp notebook hoparlör
L- Bilgisayar DVD tamiri, bakımı, değişimi ve satışı
  hp notebook dvd
M- Bilgisayar touchpad tamiri, bakımı, değişimi ve satışı
hp notebook touchpad
N- Bilgisayar Klavye tuşları, değişimi ve satışı
 hp notebook klavye
O- Bilgisayar ana kart tamiri, bakımı, değişimi ve satışı
 hp notebook anakart
P- Bilgisayar fanı tamiri, bakımı, değişimi ve satışı
 hp notebook fan
Q- Bilgisayar işlemci tamiri, bakımı, değişimi ve satışı
 hp notebook işlemci
R- Bilgisayar ram tamiri, bakımı, değişimi ve satışı
 hp notebook ram