HEMEN ARA.

  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

hp servis adana

HP SERVİS ADANA

Hp Laptop Servisi Adana

HP LAPTOP SERVİSi ADANA
hp laptop servis adana

Hp Laptop Servisi Adana

Bilgisayarlar artık günümüzün vazgeçilmez cihazları. Birçok iş sahasında, okullarda, evlerde her an kullanılıyor. Bilgisayarlar bu kadar yaygın değilken bilgisayar alacak kişilerin çok fazla alternatifi yoktu çünkü piyasada çok fazla çeşit yoktur. Bu nedenle insanların, bilgisayar satın alırken kararsız kalmak gibi bir problemleri yoktu. Ancak günümüzde çok farklı markaların çok farklı özelliklere ve donanımlara sahip cihazları piyasada bulunmakta ve bunların için seçim yapmak ayrı bir uzmanlık gerektirmektedir. İsabetli yapılmayan bir bilgisayar seçimi kişiye hem maddi anlamda hem de aldığı bilgisayar işini tam anlamıyla göremeyeceği için iş doyumu anlamında da zarar vermektedir. Bu nedenle bilgisayar seçerken çok dikkatli olmalı, sizin için en uygun olan bilgisayarı seçmelisiniz. Bilgisayar alacak kişilerin en doğru kararı verebilmesi için hp laptop servisi adana olarak tecrübelerimizi paylaşmaktan mutluluk duyarız.

Kullanım Amacınıza Göre Bilgisayar Seçin

Kullanım amacına göre alacağınız bilgisayarın özellikleri de değişecektir. Eğer oyun oynamak için bir bilgisayar alıyorsunuz o bilgisayarın özellikle ekran kartının, CPU ve RAM özelliklerinin yüksek olmasına özen göstermelisiniz. Ekranının büyük olması da sizin için avantaj olacaktır. Ekran çözünürlüğü ise grafiklerin daha kaliteli görünmesini sağlayacaktır. Tasarım gibi çalışmalar yapılacak bilgisayarların da gene kaliteli bir ekrana, yüksek CPU değerlerine ve RAM’a sahip olması gerekmektedir.

İş yerinde ofis işlemlerinde kullanılacak bir laptopta iyi bir işlemci ve yüksek RAM’e sahip olması önemlidir.

Fotoğraf ve Video yedekleme işleriyle uğraşıyorsanız sizin için en önemli unsur yüksek kapasiteli bir harddisk olacaktır.

Sık sık seyahat eden biriyseniz önemli nokta cihazın taşınabilirliği olacaktır. Bu nedenle daha küçük ekranlı laptoplara yönelmeniz uygun olacaktır.

Sizin için en uygun laptopa hp laptop servisi adana ile fikir alışverişinde bulunarak karar verebilirsiniz.

Cihazın Fiziksel Özelliklerini İnceleyin

Bir laptopun başlıca fiziksel donanım özellikleri RAM, işlemci, ekran, klavye, batarya, harddisk gibi ögelerden oluşmaktadır. Çok farklı özellikteki laptopları piyasada bulmak mümkün. Ancak önemli olan size en uygun olacak laptopu bulabilmek. Klavye takımının kullanışlılığı, ekran kalitesi, RAM boyutu, harddisk kapasitesi, batarya ömrü gibi noktalar dikkat etmek gerekecektir. Bilgisayarın özellikleri arttıkça fiyatı da artacaktır. Ancak sizin için önemli olan ihtiyacınıza uygun bilgisayarı alabilmek. Bu nedenle ihtiyacınız olmayacak yüksek özelliklere, hiç kullanma gereği duymayacağınız donanımlara hp laptop servisi adana olarak fazla paralar vermenizi önermiyoruz.

Teknolojinin gelişmesi insan hayatını daha kolaylaştırmaya başlamış ve zamandan tasarruf sağlanması ile de işler hız kazanmıştır. Bundan dolayı Hp Servis Adana firmamız kurumsal kimliği ve misyonu ile teknolojiyi yakından takip ederek Adana Notebook servisi olarak hizmet vermektedir. Sektör içerisinde verdiğimiz hizmet kalitesi ile ön planda yer alarak en çok tercih edilen firmalar arasında yer alıyoruz. Tüm Hp Notebookların yanı sıra diğer Markaların tamiri ve bakımı uzman personel tarafından yapılmaktadır. Yapılan her işlem garanti kapsamı içerisindedir. Hp Notebook servisi olarak hizmet veren firmamız cihazlarınızın bakım ve onarımı konusunda da gerekli bilgilendirmeyi size sunmaktadır.

Adana Notebook tamiri hizmetini 25. yıl geçmişten gelen tecrübe ile yürüten firmamız kurumsal müşteri hizmetleri ile size yardımcı olmaktadır. Servisimize bıraktığınız Notebook ilk kaydı alınır. Daha sonra uzman personel tarafından inceler ve ilgili hasarı tespit eder. Hasar tespit edildikten sonra size arıza ve fiyat bilgisi verilir. Onay verdiğiniz takdirde onarım ve bakım işlemine geçilir. Onay vermediğinizde herhangi bir ücret talep edilmeksizin cihaz tekrardan tarafınıza iade edilir arıza tespit ücreti firmamızda alınmamaktadır. Bu oranım ve bakım işleminde cihazınıza herhangi bir zarar verilmemektedir. Tüm bu hizmetler size özel olarak kurumsal verilmektedir. Notebook Laptop tamir işlemi sona erdikten sonra testleri yapılır ve size çalışır bir halde teslimi yapılır.


Kaliteden Ödün Vermeden Çalışıyoruz
Firmamız ilkelerinde müşteri memnuniyeti ilk sırada yer almaktadır. Bundan dolayı Adana Hp Servisi teknik servisi hizmeti içerisinde ilkeli ve güvenilir çalışma prensipleri yer almaktadır. Tüm laptop marka ve modeller en kısa süre içerisinde tamir edilerek size teslim edilir. Her tamir işlemi alanında uzman personel tarafından yapılmaktadır. Laptopların iç temizliği de tarafımızdan yapılmaktadır. Firmamız notebookların nasıl kullanılması gerektiği konusunda da size gerekli bilgiyi sunmaktadır. Notebooklardan daha fazla verim almanız bu sayede sağlanmaktadır. Firmamız verdiği bu hizmetlerden dolayı sizden ekonomik fiyatlar talep etmektedir. Ekonomik fiyat politikası ile destek sunarak bunu ödeme kolaylığı ile de birleştirmektedir. Sizde notebook laptop ile sorun yaşıyor iseniz kurumsal müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilir ve sorununuzu bildirebilirsiniz. Evinizde veya ofisinizde kullandığınız notebooklar içinde tamir ve bakım hizmeti en kısa süre içerisinde sonuçlandırılmaktadır. İşlem hızını kısa tutarak hemen onarım işlemleri yapılır ve teslimi tarafınıza gerçekleştirilir. Hp Notebook ve diper marka notebooklarınızda ETFA bilgisayarı tercih ettiğiniz için teşekkür eder ve iyi çalışmalar dileriz.


 hp laptop servisi adana