HEMEN ARA.

  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

hp servis adana

HP SERVİS ADANA

Hp Şarj Aleti

HP ŞARJ ALETİ
 hp şarj aleti

Hp Notebook Şarj Adaptörü

Notebook kullanıcılarının en fazla mağdur oldukları konu kullandıkları cihazın çok hızlı bir şekilde şarjının bitmesidir. Pil ömrünü uzatmanın, şarj süresini uzatmanın yollarını bilmek kullanılan notebooktan çok daha fazla verim almanızı sağlayacaktır.

hp notebook şarj adaptörü verim gücü hususunda bir tamirciye veya notebooktan anlayan birisine pil ömrünü nasıl uzatmanız gerektiğinizi sorduğunuzda her biri farklı önerilerde bulunabilir. Bu öneriler doğrultusunda notebookunuzun şarjının yine çok hızlı bittiğini görebilirsiniz.

Notebooklar Neden Şarj Almaz?

Kullandığınız bir notebook eğer şarj süresini kısaltmış ve sürekli şarjda kalarak çalışıyorsa mutlaka notebookun pili gözden geçirilmelidir. Notebook uzun süreden beri kullanılıyorsa pilinin ömrü bitmiş olabilir.

Toplam pille çalışan tüm bilgisayar ve telefonların sorunu olan şarj aletlerinde de arıza ve bozukluk olabiliyor. Sanki her zaman bozukluğu notebookta veya cep telefonlarında arıyoruz fakat hiçbir zaman şarj aletlerinin bozuk olduğunu düşünmüyoruz.

Notebookunuzun pili tam anlamı ile bitmediyse veya hp notebook şarj adaptörü bozuk değilse o zaman notebookunuzun farklı bir parçasında veya notebookunuzun donanımında sorun olabilir. Notebookunuzun üzerinde tüm giriş çıkışları gözden geçirdiniz, şarj aletinin de denemesi yaptı iseniz o zaman mutlaka uzman görüşü almalısınız.

Notebook Pili Neden Biter?

Genellikle notebook pilleri çok fazla çalışmaya ve sürekli şarj almayla kaynaklı arızalar ve bitme olayı gösterir. Daha yeni aldığınız bir notebook eğer şarj almakta zorluk çıkartıyorsa veya hızlı bir şekilde şarjını bitiriyorsa garanti kapsamından yararlanabilirsiniz.

Fakat kullandığınız notebooku aldığınız günün üzerinden epeyce bir zaman geçti ise hp notebook şarj adaptörü ve pilinin arızalanması veya pilinin bitmesi ile karşı karşıya kalmış olabilirsiniz.

Notebook pil değiştirme süresi ve ücretleri kullanıcıyı zorlayacak miktarlarda değildir. En azından kullandığınız notebookunuzu değiştirerek farklı bir notebook almak zorunda değilsiniz. Eğer ilk aldığınızda notebookunuzun şarj alma sorunu veya çabuk şarj harcama sorunu varsa o zaman mutlaka servisi ile görüşmelisiniz.

Eğer Notebookunuz açılma zorluğu çekiyorsa veya ekranınız sürekli donuyorsa o zaman donanım hakkında bir sorununuz var demektir. Bu tarz sorunlarda notebookunuza format attırabilir, daha sonra sanki yenilenmiş bir sistem kullanıyormuş gibi hissedebilirsiniz. 


Hp Şarj Aleti

Siz değerli müşterilerimizin hizmetinde olan bünyemiz daima mükemmeli yakalamak ve sizlere bu mükemmeli yaşatmak için çalışmaktadır. Her zaman farklılık yaratan bünyemiz bu sefer hp şarj aleti konusunda farklı yaratmaya devam etmektedir. Sizler de bünyemizdeki bu şarj aletleri ile bilgisayarınıza en uygun olanı satın alabilirsiniz.

Yılların verdiği tecrübe ile hizmet veren firmamız sizler için uğraşıp kaliteden ödün vermeden şarj aletlerinde en iyisi olmaya çalışmaktadır. Engin deneyim ve teknolojik gelişmelerden faydalanarak sizlere hep kalitelisini sunan bünyemizden uzun ya da kısa veya küçük ya da büyük şarj aletleri alarak kullanımlarınızı gerekleştirebilirsiniz.

Şarj Aletinin Önemi

Şarj aleti konusunda konusunda sizlere yardımcı olan bünyemizden sizler de yararlanarak kısa sürede bilgisayarlarınızı şarj edebilirsiniz. Her bilgisayarın ihtiyacı olan şarj aletinde iki önemli nokta vardır. Bunlardan birincisi kısa sürede şarj etmesidir. Kısa sürede şarj eden adaptörler bilgisayar ile olan işlerinizde sizleri prize muhtaç kılmadan hallettirirken istediğiniz yerde de kullanmanıza olanak sağlar. Bunun yanı sıra ikinci özellik ise elektrik tasarrufu yapmanıza yardımcı olmasıdır. Uzun süren bilgisayar işlemlerinizde gerekli olan şarj aletini sizlere sunan bünyemiz elektrik tasarrufu yapmanıza da yardımcı olmaktadır. Ayrıca kısa sürede de bilgisayarlarınızı şarj ederek dilediğiniz yerde kullanma özgürlüğü tanımaktadır. Eğer sizler de bu özellikler ve daha fazlası ile şarj aleti satın almak istiyorsanız hp şarj aleti ile tanışarak satın alabilirsiniz. 

Kaliteli Hp Şarj Aleti

Kaliteli şarj aleti sunan bünyemiz hemen hemen her bütçeye hitap etmektedir. Böylelikle kimsenin bütçesine zarar vermeden kaliteli şarj aleti ile sizleri buluşturmaktayız. Sahip olduğu özellikler bakımından ne bilgisayarınıza ne de prizinize zarar verir. Kullanımda herhangi bir sorun ya da aksilik yaşamadan bilgisayarlarınızı hızlı bir şekilde şarj edebilirsiniz. Genellikle yaşanan şarj aletlerindeki hiçbir sorunu bünyemiz ile yaşamazsınız. Her zaman kullanım öncesinde ve kullanım sonrasında sizlere yardımcı olan bünyemiz ile iletişime geçerek siz değerli müşterilerimiz de bilgisayarlarınızın özelliklerine uygun hp şarj aleti satın alabilirsiniz. Böylece bilgisayarlarınızı kaliteli bir şekilde şarj edebilirsiniz. 


Hp Notebook Şarj Aleti

Hp Notebook şarj adaptörleri staklarımızda mevcut olup. Doğru voltaj ve amper değerleri ile müşterilerimize teslimatı yada teknik servisimizden bizzat teslim alarak işlem yapılmaktadır.
19 Volt olup değişken amperajları olan adaptörler için teknik servis birimi ile irtibat kurunuz.
Satışa sunulan tüm adaptörler garanti kapsamına alınır.

Adaptör ya da uyarlaç, dalgalı akımı küçük değerde doğru akıma çeviren elektronik araç gibi bir şeyi başka bir şeye değiştiren bir cihazdır.

Elektronik aygıtlar (radyo, teyp, hesap makinesi) genellikle düşük değerdeki (3-12 volt arası) doğru akımla çalışır. Kullanma esnasında bu araçlar pille çalıştırılacak şekilde yapılmışlardır. Ancak daha ekonomik olması bakımından bazı durumlarda şehir akımı ile de çalıştırmak istenir. Bu durumda uyarlaç şu işi yapar. Önce dönüştürücü 110 veya 220 V'luk şehir akımını, aygıtın istediği gerilime düşürür. Bu dalgalı bir gerilimdir. Daha sonra diyotlar bu gerilimi doğru akıma çevirirler. Ancak hiçbir zaman uyarlaçtan elde edilen doğru akım, pildeki kadar düzgün olmaz. Bu yüzden bazı radyolarda şehir akımı ile çalışma sürecinde istenmeyen sesler oluşur. Dönüştürücü (transformatör) istenen gerilimde seçilerek değişik çıkış gerilimli uyarlaç yapılabilir. Uyarlaçlar dogrultucular olarak da adlandırırlır.Yarim dalga dogrultucu,Tam dalga dogrultcu ve köprü tipi olarak üçe ayrılırlar.

HP  Adaptör

hp sarj aleti

hp servis adana

Ürün Özellikleri

Volt      : 18.5V / 19V
Amper  :  1.58A  / 3.5A   /   4.74A
Watt     : 30W     60W       90W

Uç Çapı 

Tip 1 : 4.8mm*1.7mm
Tip 2 :  4.8mm*1.7mm ( Bullet uç )
Tip 3 : 7.4mm*5.0mm ( Pin Uç )

Kutu İçeriği

1 Ad. Adaptör 

1 Ad. Elektrik Kablosu

Garanti Belgesi

Ürün resmi temsilidir

Hp servis adana servisinden aldığınız hp şarj aleti belirtilen model notebooklar ile %100 Uyumlu, Testleri Gerçekleştirilmiş, garantili, A Kalite üründür.

Hp servis adana


Hp marka ve model Laptop, Notebook, Dizüstü bilgisayar Yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarınız için lütfen bize mesaj atınız Adaptör Şarj Aleti, Batarya ve Piller, Lcd ve Led Ekranlar, Klavye ve Tuş takımları, Menteşe, Kasa, Kablo ve diğer tüm yedek parça ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 0322 363 64 00 – 0532 494 50 56

Ürün Seçimi Hakkında

Yukarıda belirtilen ürün / parça kodları bilgisayarınız ya da Bataryanın kodu ile aynı ise bu ürün cihazınız ile uyumludur. Eğer hangi ürünü alacağınızdan emin değilseniz ya da bu ürünün bilgisayarınız ile uyumlu olup olmadığını bilmiyorsanız lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Ürün Seçimi Hakkında

Hp Marka cihazlarında kullandığımız Ürünlerimiz gerekli kalite belgelerine sahiptir. Kutu içerisinde kaşeli imzalı garanti belgesi ile siz değerli müşterilerimize teslim edilir. Ürünlerimiz gerekli kontrolleri yapıldıktan sonra müşteriye sunulur. Yıllarca sorunsuz şekilde güvenle kullanabilirsiniz.
Sattığımız ürünlerin etiketlerinde marka logo ve amblemleri bulunmaktadır ve A Kalite üründür.

Garanti ve iade işlemleri

Satmış olduğumuz tüm Adaptörler 2 yıl süre ile garantildir. Garanti süresi içinde bozulan Adaptörlerin tamiri yapılmaz yenisi ile ücretsiz olarak değiştirilir. Belirtilen süre içinde ürünü iade etmek isterseniz ürüne zarar vermeden, kullanmadan orijinal ambalajında eksiksiz olarak size geldiği gibi iade edebilir yada değişim yapabilirsiniz. 

Misyon ve vizyonumuz

HP SERVİS ADANA OLARAK HEDEFİMİZ HİZMET VE ALIŞVERİŞTE %100 MEMNUN MÜŞTERİ

TOPTAN SİPARİŞLERİNİZDE ÖZEL FİYATLARIMIZDAN YARARLANABİLİRSİNİZ.

Garanti Bilgisi

Garanti süresinde bulunan ürünler Buzluk ya da arıza durumunda satın almış olduğunuz hp notebook şarj aleti/cihazını müdehale etmeden merkezimize gelerek garanti koşullarında servis verebilir veya ürünün durumuna göre yenisini edebilirsiniz.

Satış Sonrası Servis

Hp Marka Tüm Adaptör çeşitlerimiz 2 Yıl Garanti lidir. Satın aldığını üründen memnun kalmaz isterseniz iade edebilir ya da başka bir model ile değişim yapabilirsiniz..


hp notebook şarj aleti hp şarj aleti 

  hp servis adana