HEMEN ARA.

  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

hp servis adana

HP SERVİS ADANA

Hp Lcd ve Led Ekran

HP LCD VE LED EKRAN
 hp led ekranhp lcd ekran

Hp Notebook Lcd Ve Led Ekran

Günümüzde en çok kullandığımız dijital cihazlardan olan notebooklar artık çocuklar ve yetişkinler arasında kullanımı hızla yayılan cihazlardan oldu. Bu cihazların kullanımı herkes tarafından iyi bulunurken fazla arızalandıkları da her zaman gündemde söz konusu ediliyor.

Hp notebook lcd ve led ekran ve batarya sorunları genellikle notebooklar arıza servislerine götürülmeden çözüme ulaştırılamıyor. Fakat notebookta oluşan donanım hataları ve arızaları bilgisayar tamirinden anlayan herkes tarafından giderilebilen arızalar olarak biliniyor.

Kullanım hatasından dolayı olan arızaların da hızlı bir şekilde çözüme ulaştırılabildiğini biliyoruz. Notebookta klavye bozuklukları ve ekran bozuklukları da tamir edilebilen arızalardandır.

Notebook Kullanıcı Hataları

Her cihaz için kullanımın temiz olması önemlidir. Elektronik ev eşyaları bile ne kadar çok temiz kullanılır, kullanma aşamasında temiz davranılırsa o zaman elektronik ve dijital eşyaların ömrü uzatılabilir.

Kullanıcı hatasına bağlı olarak Notebooklarda kırılan ekranlar değiştirilebilir sistemde yapılmıştır. Bazılarımıza ne kadar da ekran kırıldığında sanki notebookumuz artık çalışmayacak ve tamiri mümkün değildir gibi gelse de hp notebook lcd ve led ekran zarar gördüğünde ve kırıldığında tamir gördükten veya değiştirildikten sonra eski halini alabilir.

Elektrik Kesintilerinden Dolayı Olan Arızalar

Notebookunuz özel bir korumaya sahip değil ise, elektriğin aniden kesilmesi veya kesik olan elektriğin aniden gelmesinden dolayı arıza yapabilir. Bu arızalar da tamir olabilecek arızalar kapsamındadır.

Notebookunuzda veri akışı yapılırken veya bir güncelleme yapılırken elektrik kesintisinin hızlı bir şekilde oluşması veya kesik olan elektriğin hızlı bir şekilde notebookunuza ulaşması yüzünden veri kayıpları veya donmalardan dolayı arızalar gelişebilir.

Aşırı Isınmadan Dolayı Oluşan Arızalar

Notebookunuzun ömrünün kısa olmasının bir sebebi de aşırı ısınmalar olabilir. Fazla çalıştırmaya bağlı ısınma sorunları için mutlaka notebook soğutucu sistemi kullanılmalıdır. Eğer notebook soğutucu sistem kullanılmıyorsa çok uzun sürelerde notebookunuzu kullanmamanız arızalarla karşılamanızı önleyecektir.

Hp notebook lcd ve led ekran kırılmaları ve sorunları genellikle düşmeye bağlı veya çarpmaya bağlı bir şekilde gelişmektedir. Donanım bozukluklarından veya aşırı ısınmadan dolayı notebook lcd veya led ekranda bozulma ve kırılma oluşmamaktadır.

 

 


Servisimizde HP Notebook Laptop ların Eski ve yeni tüm modellerin lcd - led ekranları bulunmaktadır.


Hp Ekran

Siz değerli müşterilerimiz için kaliteden ödün vermeden çalışan hp ekran olarak bünyemiz sizlere daima en iyisiniz sunmaktadır. Tasarım ve modelleri ile eşsiz bir yapıya sahip olan ekranlarımıza rahatlıkla hizmetlerimizden faydalanarak kavuşabilirsiniz. Sizler için özenle hazırlanmış olan ekranlarımız tam donanımlı olarak üretilmiştir. Böylelikle sizlerin karşısına çıkartan bünyemiz ile sizler de uzun ömürlü ekranlara kavuşmuş olacaksınız. Eğer sizler de görüntü kalitesi bakımından gelişmiş, dayanıklı bakımından oldukça ideal ve uzun vadede kullanacağınız ekranlara sahip olmak istiyorsanız bizim ile iletişime geçerek kolaylık sahip olabilirsiniz.

Kusursuz Bir Ekran İçin

Kusursuz bir ekran görüntüsünü hp ekran ile sizlerle buluşturan bünyemizdeki ekranlar ile sizler de farkı yaşayabilirsiniz. Hemen hemen bir ekranda olması gereken tüm özelliklere hatta daha fazlasına sahip olan ekran modellerimiz ile sizin de içiniz güven olsun. Standart ekran görüntüsüne son verin ekranlar ile sizler de tanışarak hayatı daha canlı izleyebilirsiniz. Şimdi cazip fiyatlar ve uygun ödeme koşulları ile ekranlarınızı değiştirebilir ya da sıfırdan alabilirsiniz.

Cazip Ödeme Fiyatlarımız

Cazip ödeme koşulları ile siz değerli müşterilerimizin yanında yer almaktayız. Kaliteli ve hesaplı olarak sizler için çalışan bünyemiz daima sizlere ekran konusunda yardım olmaktadır. Sıradan ekranlara yüksek maliyet ödemeyin ve hep tercihinizi kaliteden yana yapmanız için fiyatlarımızı indirimli olarak sizlere sunmaktayız. Sizler de sahip olduğumuz geniş ürün yelpazemizden faydalanarak her daim kullanabileceğimiz ekranlara kavuşmuş olursunuz. Eğer ihtiyaç duyuyor ancak aradığınız ekran özellikleriniz bir arada bulamıyorsanız artık üzülmeyin. Çünkü bünyemizde yer alan ekran ürünleri çok sayıda özellikleri içermektedir.

Kullanımda Memnuniyet Garantisi

Sizlerde sunduğumuz hizmetlerden sizler de hp ekran farkı ile yararlanabilirsiniz. Hemen hemen herkesin ihtiyaç duyduğu bilgisayar gereksinimini sizler de bünyemizdeki geniş ürün seçeneklerine göz atarak karşılayabilirsiniz. Şık ve kaliteli duruşu ile asilliğini ortaya koyan ekranlarımıza sizler de memnuniyet garantisi ile ulaşabilirsiniz. Dizayn ve düzenlemesi ile hayran kalacağınız ekranlardan asla pişman olmadan kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Sorunsuz hizmetimizden ve memnuniyet garantili ekranlarımızdan satın alıp kullanmak için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.  


Led ekran son yılların en popüler görsel aracı olma yolunda. Led ekranın bu kadar ön plana çıkmasındaki ana neden ise yüksek ışık gücüne sahip olması ve şu ana kadar üretilmiş tüm görsel ürünlere göre ömrünün uzun olmasıdır.

Led ekran günümüzde 1m2 televizyondan başlayan sonsuz m2 ye kadar ulaşan bir görüntü aracıdır. Bu güne kadar televizyon ve projektör gibi birçok görsel ürün gün ışığında yeterli ışığı veremedi. Led ekran ise dış mekanlarda özellikle gün ışığı altında görüntünün görülebilmesi için gerekli olan minimum 4500 cd/m2 ışık gücünün üzerinde ışık gücüne sahipdir. Vizyonled tarafından geliştirilen PowerLedScreen'de ise bu ışık gücü 9000 cd/m2 ye ulaşmaktadır. Led ekranların ömrü 100.000 saattir.

Led ekranın bir diğer avantajı ise ışık kaynağında yani ledde kontrol edildiğinde verim %90 seviyelerindedir. Bunun yanında outdoor (dış mekan ) ürünlerde, açık havada önde bir cam gibi koruma olmadığı için yansıma yapmaz ve görüş açısı 140 dereceye kadar ulaşır. Indoor ( iç mekan ) led ekranlarda ışık gücü iç mekanın ihtiyacına uygun olarak 3000 Cd / m2 nin altında tutulmaktadır.

Açık havada (outdoor) ve iç mekanda (indoor) elde ettiği yüksek ışık gücü, geniş bakış açısı, enerji tasarrufu ve uzun ömründen dolayı bir çok alanda kullanılmaktadır. Bu ürünler açık havada reklam yayımlamak için reklam sektöründe çok kullanılmaktadır. Bu sıralar tabelalar da led ekrana dönerek görsel bir show haline gelmektedir. Son zamanlarda açılışlarda seçim mitinglerinde de çok miktarda led ekran kullanılmıştır. Daha önce stadyumlarda kullanılan tek renk led skorborlar Led ekanlara dönüşerek gerçek bir teknolojik show haline dönüşmektedir.Led ekran artık evlerimize de Led Tv adı altında girmeye başladı.

LED 

Işık yayan diyotlar, doğru yönde gerilim uygulandığı zaman ışıyan, diğer bir deyimle elektriksel enerjiyi ışık enerjisi haline dönüştüren özel katkı maddeli PN diyotlardır.Bu diyotlara, aşağıda yazılmış olduğu gibi, İngilizce adındaki kelimelerin ilk harfleri bir araya getirilerek LED veya SSL denir.


  hp servis adana