HEMEN ARA.

  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

hp servis adana

HP SERVİS ADANA

Hp Bilgisayar Servisi Adana

HP BİLGİSAYAR SERVİSİ ADANA
 hp bilgisayar servisi adana

Hp Bilgisayar Servisi Adana

İlk zamanlar bir oda büyüklüğünde olan bilgisayarlar artık her yere taşınabilen taşınabilir dizüstü bilgisayarlar haline geldi. Bu da insanların belli bir mekana bağlı kalmadan istedikleri yerden işlerini sürdürebilmeleri konusunda fayda sağladı. Günümüzde sabit bilgisayarların yerini laptoplar aldı ve laptoplar sayesinde bütün bilgilerimizi yanımızda taşıyabiliyor, işlerimizi kolaylıkla halledebiliyoruz.

Laptopların her yerde kullanılabilmesini sağlayan en önemli unsurlarından biri de bataryalarıdır. Şarj edilebilir özelliği sayesinde uzun süreler herhangi bir güç kaynağına bağlı kalmadan laptopların kullanılabilmesine olanak sağlamaktadır. Bataryaların içinde genellikle lil-on pil hücreleri ile laptop ve batarya arasındaki iletişimi sağlayan elektronik devreler bulunmaktadır. Bataryaların enerji kapasiteleri ise “mAh” değeri ile belirtilir. Yani bir bataryanın mAh değeri ne kadar yüksekse kapasitesinin o kadar yüksek olduğunu söyleyebiliriz.

Bataryalar da zaman zaman arızalanan bilgisayar parçalarından biridir. Hp bilgisayar servisi adana ile eğer tamiratı mümkünse tamiratının yapılmasını, tamiratı mümkün olmayan bataryaların değişimini sağlıyoruz. Bataryaların daha uzun süre yüksek performansta kullanılabilmesi için uygulayabileceğiniz bazı yöntemler bulunmaktadır.

Bataryayı Uyanık Kılın

Uzun süre şarj edilip boşaltılmayan bataryaların depolama yeteneğinde azalma görülecektir. Bu nedenle hafta birkaç kez bataryanızda doldur boşalt yapmayı ihmal etmeyin.

Bataryayı Prizde Tutmayın

Laptopunuzu mümkün olduğunca bataryada kullanmaya gayret edin. Şarjı tam dolu olduğunda bataryayı prizden çekin.

Kritik Şarj Seviyesi

Bataryanızın şarj seviyesinin %5 seviyesinin altına inmesine müsaade etmeyin. Aksi halde iç akşamlarda belli bir enerji miktarına gereksinim duyan mekanizmalar zarar görebilir.

Soğutucu Fanlar

Bataryalar sıcaktan çok çabuk etkilenebilen parçalardır. Bu nedenle cihazınızın soğutucu fanlarının sağlıklı çalıştığından emin olmalısınız. Aşırı sıcaktan dolayı batarya hücreleri zarar görebilir. Hp bilgisayar servisi adana ile soğutucu temizliğinizi garantili bir şekilde gerçekleştiriyoruz. 6 ayda fan temizliği yaptırmayı ihmal etmeyin.

Bataryanın Çıkarılması

Bilgisayarınız çalışırken bataryanızın takma ve çıkarma işlemini gerçekleştirmeyin. Bilgisayarınız çalışırken elektrik akımı devam ettiği için bilgisayarınıza veya bataryanıza zarar verebilirsiniz.

Sıvı Teması

Bataryalar kesinlikle nemli ortamlardan uzak tutulmalı, sıvı temasından kaçınılmalıdır. Sıvı temasında elektrik bağlantısı kesilerek batarya yerinden çıkarılmalıdır.

Bataryanızın şarj olmaması, sıvı teması, şarjın çabuk bitmesi gibi arızalarda hp bilgisayar Servisi adana ile bataryanızın tamiratı konusunda gerekli desteği alabilirsiniz.

 

Teknik servis; evlerimize, iş yerlerimize aldığımız gereçler yahut araçların pazarlama ve satış aşamasından sonraki süreçtir. Birçok kişi tarafından teknik servis bozulan ya da deforme olan eşyalarımız onarmak olarak bilinmektedir. Fakat teknik servis alınan elektronik, elektronik olmayan eşyaların kurulumu için de ihtiyaç duyulan bir hizmet. HP BİLGİSAYAR SERVİSİ ADANA  bu konuda isminden oldukça sık bahsettirmektedir. Uzun yıllardır hizmet veren firmamız müşterilerini satış sonrasında karşılaştıkları sorunları veya kurulum işlemleri için en hızlı ve analitik çözümleriyle memnun etmek için kurulmuş özel bir firmadır. Çalışanlarında aradığı ve bulunan en büyük özellik özveri ve tecrübe olmuştur. Ancak işini severek yapan ve tecrübe sahibi profesyonel kişiler bu anlamda başarılı olabilir.

Yapmış olduğumuz teknik servis hizmetinde; hasar ya da kurulum işlemi ne kadar zor olura olsun Hp servis adana, HP BİLGİSAYAR SERVİSİ ADANA için bu herhangi bir sorun teşkil etmemektedir. Çünkü firmamız her araç ve gereç için ayrı kategorilerde alanında uzman personellerle çalışmaktadır.  Örnek vermek gerekirse televizyon kurulumu yapan servis ile buzdolabı yahut kombi tamiri yapan kişi tabi ki farklıdır. İşinde yıllanmış başka bir dille usta kişilerin çalışması size uzun soluklu ve sorunsuz bir hizmet sunmasını sağlamaktadır. Bulunmuş olduğunuz noktanın uzaklığı yahut ulaşılması zor yerlere donanımlı araçlarımız sayesinde rahatça ulaşarak tam zamanında orda olmaktadırlar. Müşteri temsilcileriyle yapılan görüşmeler de size uygun olan saatleri belirtmeniz yeterli olacaktır.

 Teknik servis hizmetinde müşterilerin dikkat etmesi gereken en önemli noktalardan biri firmanın güvenilir ve korsan olmamasıdır. Günümüz de birçok servis kabaca ve uygun olmayan yöntemlerle iş yapmaktadır. işlem sonrasında eşyalarınız ya da araçlarınız eski haline döndüğünde ise sorumluluk kabul etmemektedirler. Bu sebepten internetten firmanın tüm detayları incelenmelidir. Hp servis adana , Hp bilgisayar servisi adana müşterilerinin bu konuda da güvenini sağlamak için gerek internet sayfasından gerekse sizinle birebir iletişime geçerek tüm ayrıntılar hakkında bilgilendirmektedir. Garantili çalışma sistemi ile de ilerisi için bir önlem almaktadır. Üstelik bu çalışmalar sandığınız kadar pahalı da olmamaktadır.

 


 hp bilgisayar servisi adana