HEMEN ARA.

  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

hp servis adana

HP SERVİS ADANA

Hp Notebook Kasa Değişimi

HP NOTEBOOK KASA DEĞİŞİMİ
hp notebook kasa değişimi


En Kaliteli HP Kasa Değişim Hizmetleri

HP bilgisayarlar gerek kalitesi gerekse kullanışlı olması açısından notebook sektöründe en geniş hizmeti veren markaların en başına ismini yazdırmış bulunmaktadır. Bu amaçla günümüzde birçok insan tarafından kullanımı yaygın olmaktadır.

Sahip olduğu teknoloji ve işi kolay hale getirmesi ile notebooklar gerek iş hayatında gerekse özel hayatta birçok kolaylıkları insanlığa sunmuştur. Özellikle bu alanda en büyük hizmet en yaygın kullanılan notebook markası olmasından da anlaşılacağı üzere HP modellerinde görülmektedir. Bu denli öneme sahip olan HP notebooklarda görülebilen en ufak bir sıkıntıda dahi kişilerin işleri aksayabilmektedir. Bu açıdan görülebilecek en ufak sıkıntı da dahi yanınızda olan geniş çaplı bir hizmet sizlere sunulmaktadır.

Özellikle sizlere sunduğu hp kasa değişimi hizmetleri ile bu alanda karşılaşacağınız en ufak sorunda dahi yanınızda olan ve sürdürülebilir bir bilgisayar kullanımı ortamına sahip olmanız adına sizlere birçok kolaylık sağlanmaktadır.

HP Modellerinde En Uygun Kasa Değişim Hizmetleri Sizlerle

Kesintisiz bir bilgisayar kullanma potansiyeline sahip olmanız adına sizlere sunduğu en kaliteli işçilik ve yine en kaliteli malzemeler ile beraber sunulan hp kasa değişimi işlemine sizlerde geniş çaplı bir hizmet adı altında kolaylıkla sahip olabileceksiniz.

Gerek kalitesi gerekse etkili kullanılabilirlik sunmakta olan HP notebooklarınızı sürdürülebilir bir şekilde kullanmanız adına sunulan hizmet kapsamıyla notebookunuzun kasasında ya da ilgili herhangi bir aksamında meydana gelebilecek bir soruna kolaylıkla çözüm bulabileceksiniz.

Hp Kasa Değişimi

HP model bilgisayarlarınızda görülebilecek herhangi bir soruna çözüm sunmakta olan firma yine hp kasa değişimi işlemi alanında da geniş bir hizmet kapsamında çözüm sunmaktadır. Bünyesinde bulunan tecrübeli ve kalifiye teknik elemanlar ile kaliteli bir işçilik sonucu gerçekleştirilecek olan bu işlem kapsamında sizlerde sürdürülebilir bir notebook kullanım potansiyeline sahip olacaksınız.

Sektöründe sunduğu en uygun fiyata en kaliteli işçilik prensibiyle en ön sıralarda bulunmakta olan firma bu denli geniş ve uygun hizmeti sizlere de teklif etmektedir. HP model notebooklarınızda gerek kasa değişimi gerekse herhangi bir ilgili aksam değişimi alanında sizlere sunulan bu geniş hizmet sadece bir ekran kadar uzağınızda olmaktadır.

MODELLERDEN BAZILARI

HP Pavilion 15-ab211nt
HP 15-AC127NT
HP 15-AF116NT
HP Pavilion 15-P210NT
HP 15-AY006NT
HP15-AY016NT
HP ENVY 13-D101NT

Kasa ve Menteşe Tamiri

Bir önceki başlığın içerisindede açıklama yaptığımız gibi kasa kırılmasının en büyük sebebi menteşelerin sertleşmesidir.Yani yeni kasa almanız hiçbir şey değiştimeyecektir.Menteşe sorununuz giderilmezse yeni aldığınız kasa max. 3 ay sonra kırılacak.

Kırık kasa ve menteşe ile uzun süre kullanılan notebooklar zaman geçtikçe diğer sorunları beraberinde getirecektir.Bu arızalar ekran kırılması, data kablosu kopması ve anakart ile menteşenin kısa devre yapması anakartın komple yanmasınıda beraberinde getirecektir.

Özellikle Asus F3 serisinde görülen bu sorun kullanıcılara çok fazla problem çıkarmıştır.Kasa
degisimlerinin cok yüksek maliyetlere cıkması hem kullanıcının bütcesini zorlamakta
hemde yedek parca bulunamadıgı taktirde servis süresi uzamaktadır.
Altarnatif olarak profesyonel ekibimiz tarafından kasa tamiri yapılmakta,
uygun fiyat kaliteli iscilik prensibimizle musterilerimize en hızlı ve en ekonomik cozüm sunmaktayiz.


adana hp servisi