HEMEN ARA.

  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

hp servis adana

HP SERVİS ADANA

Hp Plotter Servisi Adana

HP PLOTTER SERVİSİ ADANA
 hp plotter servis adana

HP PLOTTER SERVİSİ ADANA

Teknolojinin ilerlemesiyle özellikle kurumsal belgelerin gönderiminde daha çok e-posta kullanıldığı belgelerin plotter kullanılarak kağıda dökülmediği biliniyor. Bir çok şirket iletişimini ve işlemlerini e-posta üzerinden gerçekleştiriyor. Buna rağmen önemli bir çok belgenin aktarımında plotter kullanılarak tarayıcıdan geçirmek gerekiyor. Bununla beraber üniversite tez sunumları slayt dosyası ve hard copy denilen kağıt üzerine basılmış belgelerle yapıyor. Üniversitenin kurumsal bir yer olduğunu düşünecek olursak plotter bu anlamda hem eğitim dosyaları, belgeleri açısından hem de iş yerinde hala kullanılmaya devam ediliyor. Plotternın yoğun şekilde kullanıldığı yerlerde, genellikle matbaa ve kırtasiyede görebileceğimiz büyük baskı makineleri kullanıyor. Uzun süre kullanım ve sık kartuş değişiklikleri özellikle büyük makinelerin hızlı tahrip olmasına ve sıklıkla bakıma ihtiyaç duymasına neden oluyor. Adana plotter tamiri hizmeti ile yazılarınız garanti kapsamı içerisinde tamir edilir.

Adana plotter servisi olarak plotter teknik servislerinin anında müdahalesinin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Özellikle dijital makinelerin ana sisteminde oluşan sorunların hızlıca keşfedilip çözümlenmesi bizim önceliklerimizden bir tanesi. Dokunmatik dijital bir yapıya sahip olan makineler işletim sisteminde meydana gelen aksaklıklardan dolayı işlevini kaybetmekte. Bunun sebebi makinenin yanlış ve çok kullanılmasında yatıyor. yüzlerce farklı işlemin farklı insanlar tarafından yapılması, makinenin diğer bölümlerine gereğinden fazla ani ve sert davranılması makinenin hassas bölgelerinde kırılmalar ve zedelenmeler meydana getiriyor. Bize gönderilen bir çok cihazda, makinenin iç sistemindeki parçaların kırılması ve bu nedenle cihazın çalışmaz hale gelmesi söz konusu.

Adana plotter teknik servisi olarak çalışma biçimimiz konusunda en çok önem verdiğimiz şeylerden birisi de müşterilerimizin bize rahatlıkla ulaşması. Bunu sağlayabilmek için şirketimize ait çağrı merkezimiz müşterilerimizin her türlü sorununa cevap verecek şekilde 24 saat aktif halde çalışmasını sürdürüyor. Teknik bilgilendirmeden fiyatlandırmaya kadar bir çok konuda eğitimli çalışanlarımız tarafından müşterilerimizi bilinçlendirmeye çalışıyoruz. Müşteri temsilcilerimiz küçük hasarlarda müşterilerimizi yönlendirerek bu hasarların giderilmesini sağlamaya çalışıyor. Fiyatlandırmalar konusunda bir çok seçenek sunmak amacıyla paket fiyat sistemimizi yeniden dizayn ederek müşterilerimiz için en uygun fiyatları uygulamaya çalışıyoruz.


Basit bir iş olarak gözükse de plotter tamiri konusunda her gün farklı vakalarla karşılaşıyoruz. Teknik servis hizmetleri konusunda bireyleri bilinçlendirmeye ve yönlendirmeye çalışıyoruz. Ne kadar kağıt yazısı günümüzde son on yıla nazaran daha az kullanılsa da bu gün kaliteli büyük plotter makinelerine ihtiyaç duyulduğu aşikar. Bu nedenle kaliteli ve yerine koyulması çok zor olan, özellikle büyük plotter cihazlarının kaliteli kullanılması gerektiğine ve kullanıcıların bir çok konuda dikkat etmesi gerektiğine inanıyoruz.


hp plotter servis adana