HEMEN ARA.

  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

hp servis adana

HP SERVİS ADANA

Hp Teknik Servis Adana

HP TEKNİK SERVİS ADANA

 hp teknik servis adana

Hp Teknik Servis Adana, hizmetini geçmişten gelen tecrübe ile yürüten firmamız kurumsal müşteri hizmetleri ile size yardımcı olmaktadır. Servisimize bıraktığınız notebook’ların  ilk kaydı alınır. Daha sonra uzman personel notebook’u inceler ve ilgili hasarı tespit eder. Hasar tespit edildikten sonra onarım ve bakım işlemine geçilir. Bu oranım ve bakım işleminde laptopınızın içerisine herhangi bir zarar verilmemektedir. Tüm bu hizmetler size özel olarak kurumsal verilmektedir. Laptop’unuzun tamir işlemi sona erdikten sonra testleri yapılır ve size çalışır bir halde teslimi yapılır.

 

Teknolojinin gelişmesi insan hayatını daha kolaylaştırmaya başlamış ve zamandan tasarruf sağlanması ile de işler hız kazanmıştır. Bundan dolayı firmamız kurumsal kimliği ve misyonu ile teknolojiyi yakından takip ederek

Hp Teknik Servis Adana olarak hizmet vermektedir. Sektör içerisinde verdiğimiz hizmet kalitesi ile ön planda yer alarak en çok tercih edilen firmalar arasında yer alıyoruz. Tüm notebook tamiri ve bakımı uzman personel tarafından yapılmaktadır. Yapılan her işlem garanti kapsamı içerisindedir. Notebook servisi olarak hizmet veren firmamız notebooklarınızın bakım ve onarımı konusunda da gerekli bilgilendirmeyi size sunmaktadır.

 Kaliteden Ödün Vermeden Çalışıyoruz

 Firmamız ilkelerinde müşteri memnuniyeti ilk sırada yer almaktadır. Bundan dolayı Hp Teknik Servis Adana hizmeti içerisinde ilkeli ve güvenilir çalışma prensipleri yer almaktadır. Tüm notebook marka ve modeller en kısa süre içerisinde tamir edilerek size teslim edilir. Her tamir işlemi alanında uzman personel tarafından yapılmaktadır. Notebook  iç temizliği de tarafımızdan yapılmaktadır. Firmamız laptopların nasıl kullanılması gerektiği konusunda da size gerekli bilgiyi sunmaktadır. Notebooklardan daha fazla verim almanız bu sayede sağlanmaktadır. Firmamız verdiği bu hizmetlerden dolayı sizden ekonomik fiyatlar talep etmektedir. Ekonomik fiyat politikası ile destek sunarak bunu ödeme kolaylığı ile de birleştirmektedir. Sizde laptoplarınız ile sorun yaşıyor iseniz kurumsal müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilir ve sorununuzu bildirebilirsiniz. Kullandığınız tamir ve bakım hizmeti en kısa süre içerisinde sonuçlandırılmaktadır. İşlem hızını kısa tutarak hemen onarım işlemleri yapılır ve teslimi tarafınıza gerçekleştirilir. 


 hp teknik servis adana