HEMEN ARA.

  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

hp servis adana

HP SERVİS ADANA

Hp Servisi Adana

Hp Servisi Adana
hp servisi adana

Hp Servisi Adana

Teknolojik cihazların en iyisi hiç arıza çıkarmayanıdır. Ancak günümüzde teknolojik cihazlar artık çok daha karmaşık yapılara sahip bir şekilde üretilmektedir. Bu da cihazların eskiye oranla daha sık arıza vermesine sebep olmaktadır. Hp servisi adana ile bu arızaların üstesinden gelebilirsiniz. Servisimiz garantili ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak cihazlarınızın sorununu en kısa sürede çözmektedir.

Bilgisayarların çok çeşitli donanımlarında çok çeşitli arızalar meydana gelmektedir. Bilgisayarlarda en sık meydana gelen arızalar neler?

Ekran Arızaları

Bilgisayarların en hassas donanımlarından biri ekran arızalarıdır. Ekranlar en sık arıza veren donanımların başında gelmektedir. Ekran arızaları genellikle garanti kapsamına girmemektedir. Ekran kırılması bu arızaların başında gelmektedir. Ekran kırıkları zamanla büyüyerek cihazın iç donanımlarına da zarar verebilmektedir. Hp servisi adana ile cihazların ekranları uygun bir şekilde değiştirilmesini sağlıyoruz.

Ekranda lekeler ve ölü pikseller görülmesi de yaygın olarak karşılaşılan problemlerden biridir. Lekeler ve ölü pikseller de zamanla ekranın tamamını kaplar ve kullanılamaz hale getirilir. Bu arızalarla karşılaşıldığında servisimize gelerek gerekli müdahalenin yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Ekranların florasanları ve güç kaynakları da arızalanabilmektedir. Bu durumda da ekran lambalarının ve güç kaynağının değişiminin yapılması gerekmektedir.

Anakart Arızaları

Anakart bir bilgisayarın en önemli parçalarından biridir ve arızalanması durumunda ciddi sorunlar yaşamanıza sebep olabilir. Anakart, cihaz içindeki en pahalı parçalardan biridir ve arızalandığında ciddi masraflar çıkarabilir. Değişimin gerektiği durumlarda neredeyse bir bilgisayar parasına mal olabilmektedir. Bu nedenle değişimden önce anakartın tamirine çalışılmalıdır. Bilgisayarınızı uzman bir ekibe emanet etmediğiniz takdirde tamirle mümkün olabilecek durumlarda size anakart değişimini önerebilirler. Bu da size olması gerekenden daha pahalıya patlayabilir. Bu nedenle hp servisi adana olarak sizlere uzman kadromuzla uygulanabilecek en uygun tamir yöntemini sunarak gereksiz masraflardan sizleri korumaktayız.

Sabit Disk Arızaları

Sabit Disk bilgisayarda verilerin saklandığı yerdir. Çoğu zaman bilgisayarlarda önemli bilgilerimizi sakladığımız için bu parça çok önemlidir. Sabit diskin arızalanması durumunda içindeki verileri kurtarmak için bir servet harcamak zorunda kalabilirsiniz. Bu nedenle önemli bilgilerinizi bilgisayarınız dışında başka yöntemlerle de saklamanız faydanıza olacaktır.

Sıvı Teması

En çok karşılaşılan sorunlardan biri de sıvı temasıdır. Herhangi bir sıvının döküldüğü cihazı hemen ters çevirip servisimize getirmeniz çok önemlidir. Asla cihazınızı bu şekilde çalıştırmayın. Aksi takdirde cihazınızda geri dönüşü olmayan sorunlara neden olabilirsiniz.


hp servisi  adana